Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valoszinu a macskam asztmas...

Valoszinu a macskam asztmas nagyon gyorsan veszi a levegot es pont ugyanolyan a tunet mint ami van fent youtubeon cat astma attack neven orvoshoz hetfon viszem elvinni akinek van asztmas cicaja vagy volt megtudna mondani h nagyjabol mire szamitsak?

Figyelt kérdés
Macska asztma

2023. júl. 25. 15:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Orvoshoz hetfon tudom elvinni * csak igy maradt mert tul sok a karakter :)
2023. júl. 25. 15:25
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Kedd van.

Tehát jövőhét hétfőig vársz, hadd szenvedjed szerencsétlen?

Kapard össze magad és vidd állatorvoshoz MA! persze meg is várhatod, hogy elpatkoljon szegény, akkor legalább nem kell foglalkozni vele többet, ugyebár...

2023. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bàrmit csinálnék akkor se tudnàm elvinni ma csak jövőhèten kapok pénzt :(
2023. júl. 25. 16:16
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönkérni valakitől?

Van olyan is, hogy állatorvosnál kérsz halasztott fizetést. Ha ismered egy ideje az állatorvost, és tudod, hogy amúgy rendes, simán lehet, hogy belemegy. Telefonon is megkérdezheted, őszintén vázolva a helyzeted.

2023. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kolcsonkerni nem nagyon van lehetosegem nagyon nincs rokon vagy ismeros a kozelemben :( nem ismerem az itteni allatorvosokat sajnos
2023. júl. 25. 16:20
 6/16 anonim válasza:
78%

Rendes vagy, hogy aggódsz érte.

Én a helyedben felhívnám az állatorvost vagy az asszisztenst és tőle kérnék tanácsot. Biztos meg fogja érteni, sok ember van aki egyik fizetéstől a másikig él.

2023. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kiskora ota velem van nagyon szeretem :(
2023. júl. 25. 16:49
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Elöször is ne a youtube alapján próbáld meg diagnosztizálni, mert egyáltalán nem biztos, hogy az lesz, amit gondoltál. Ez lehet akár tüdögyulladás is, akkor meg két nap alatt epusztul a cica.

Másrészt beszélj az orvossal, a legtöbb nem csinál problémát, ha csak pár nap múlva fizetsz

2023. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a baj itt nem olyanok az allatorvosok csak a penzt nezik :-(
2023. júl. 25. 17:29
 10/16 anonim ***** válasza:
15%

Én még nem hallottam olyat hogy pár nap múlva fizethetsz.

Ez a munkájuk. Ebből élnek. Nem szeretetszolgálat.

Tanácsot adnak ingyen telefonon, de ingyen nem fogják ellátni.

2023. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!