Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskája is csinál ilyet?

Más macskája is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Vidéki telkes háznál. Ma reggel kimegyek, egy megölt madár az út közepén, közben előkerül a kandúr egy egérrel a szájában, amit letesz elém-inkább odébbmentem, utánam hozta és megint letette elém, meg játszadozott a hullával. A macskánk ölhette meg mindkettőt?

2023. júl. 31. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg a madár is az övé. Teljesennormálus viselkedés macskáknál.
2023. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A macska ragadozó, akár tetszik, akár nem.
2023. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Igen, mivel a macska húsevő ragadozó, ez a dolga, vadászik. Inkább az lenne érdekes ha nem csinálná, abban az esetben ajánlott visszavinni garanciára 😃
2023. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked viszi "ajándékba". Normális.
2023. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Addig örülj, amíg nem azt csinálja, amit a mamámé. Az övé beoson a házba szerencsétlen megrágott haldokló egérrel és elengedi bent. Fél napos szenvedés után lehet előkotorni valamelyik szekrény alól és kirakni az egeret. Mindig oda kell figyelni, hogy mikor bemegy a macska, csak úgy engedjük be hogy semmi se legyen a szájában. Múltkor egy vergődő madarat akart becipelni. Agyhalál
2023. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyuék cicája mindkét gyerekemnek vitt egeret, letette a kiságy elé. Anyunak viszont élőt vitt, nagy előzékenyen bedobta a konyhába :)
2023. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A legutolsó cikk szerint amit ebben a témában olvastam azért csinálják mert úgy gondolják bénák vagyunk és nem tudunk magunknak vadászni, ezért hoznak nekünk. Teljesen normális :D


Kicsit idegesítő de nézd a jó oldalát, legalább törődik veled :DD

2023. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyunál a 9 éves Jószívű cicám sűrű hozott egeret a itt elengedett a szobámban. Annyira okos volt hogy egy bizonyos módon nyávogott amit idővel megismertem amikor a szájában volt velami és akkor kimentem hozzá és nem engedtem be míg nála volt.
2023. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!