Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tejpótló port kinek lehet...

Tejpótló port kinek lehet elajándékozni?

Figyelt kérdés

Cicánknak nem kellett, hamar el is érte azt a kort, hogy ne is legyen rá szüksége.

Annyi a baj, hogy bontott, de szinte nem is hiányzik belőle, mivel nem kellett neki.


Van olyan menhely, ahol elfogadják így is? Vagy egyáltalán van olyan fórum, ahol olyan magánszemélynek tudnám adni, akinek jól jönne?


2023. aug. 5. 17:51
 1/3 robetko ***** válasza:
Hol laksz? Mennyi van?
2023. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb menhely nincs olyan anyagi helyzetben, hogy lemondjon az ajándékba adott tápról azért mert bontott, hívd őket nyugodtan. Szerintem is add meg a lakóhelyed nevét talán még itt is lesz jelentkező akit érdekelhet. Mi is vettünk a miénknek macskatejet aztán önthettem ki az egészet, beleszagolt és kb ennyi volt az érdeklődése iránta.:D
2023. aug. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nemrég bontott szerintem a legtöbb menhely el fogja fogadni, maximum ezt használják fel előbb, nem azt ami lefóliázva még eláll egy évig, de még babaszezon van szóval kétlem hogy kárbamenne.
2023. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!