Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik a macskájukkal rendszeres...

Akik a macskájukkal rendszeresen sétálnak és kirándulnak: milyen hátizsákot használtok? Amibe beletehetem ha elfárad, van neki elég hely és levegő, jó minőségű és tartós. Kb 3-3,5 kiló körüli kis termetű macskának kéne.

Figyelt kérdés
2023. aug. 18. 15:28
 1/2 Irdatlan Infláció ***** válasza:

[link]

Itt érdemes megkérdezned szerintem

2023. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a YT-on a"1 bike 1 world" cimű sorozatot, 4 éve megy, Az utolsóknál is lehet látni, hogy viszi a gazdi a cicáját. Angol nyelvű, de nálunk megjelent a könyv magyarul is! Praktikusabb, ha elől viszi a cicust, igy bármikor kiemelheti, vagy akár hámmal sétáltathatja. Nem tenném a hátamra a cicát, nem látom a drágát!Az elől nyakba akasztható cicatartó erős, cipzáras, bármikor bele lehet nyulni, mély. Kiváncsi vagyok a véleményedre. Sok levegő van benne, oldalt lélegzik.
2023. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!