Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Születtek kiscicák valószínűle...

Születtek kiscicák valószínűleg macskanáthásak mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok születtek 1 hónapja kiscicák nálunk 2-3 hétig semmi baj nrm volt veluk és random egyik reggel észre vettem hogy elkezdett csipásodni a szemük és össze ragadt, már több mint egy hete kamillázom nekik de nem látok javulást,tudom állatorvoshoz kéne vinni és sokat könyörgök anyukámnak de ő leszarja és nem akarja elvinni őkrt orvoshoz,nagyon aggódom értuklehetséges hogy macska nátha?Rengeteget tüsszög az egyik folyamatosan a másik kettő pedig csak csipás.Kerlek segitsetek

16 L



2023. aug. 27. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
A legtöbb macskanál idővel elmúlik. Orvos nélkül is.
2023. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
90%

Szia. Nagyon becsületes, jó lelkiismeretű ember vagy. Sajnos az én anyukám is ilyen nemtörődő, ismerős helyzet.

Ne kamillázd a szemüket, mert szárítja.Sima langyos víz vagy körömvirág tea. Nincs más családtag aki el tudja juttatni állatorvoshoz? csak az orvos tud adni nekik szemcseppet/ gélt/ szurit/ antibiotikumot.Vagy a közelben álatmentők, esetleg facebookon szétnézni.

2023. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán,a családban én vagyok az egyetlen aki imádja a cicákat, nagyon szeretnék neki segíteni es annyira rossz hogy nem tudok.Koszonom a valaszt:)
2023. aug. 28. 00:17
 4/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálom valahogy eljuttatni állatorvoshoz
2023. aug. 28. 00:19
 5/17 A kérdező kommentje:

És igazából anyukám is így úgy ölelgeti őket de ha orvosról van szó egyből azt hajtogatja h MIBŐL ?????????

de mind eközben mindenre van pénze kivéve a kib.szott állatorvosra arra bezzeg nincs neki soha ://

2023. aug. 28. 01:41
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld meg vele megbeszélni, hogy te lemondasz valamiről, ami pénzbe kerül, helyette adja oda neked az árát.
2023. aug. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%

Most miért kellet lepontozni az első válaszomat?

Sokszor születtek mar kismacskáink mindnek mindenféle orvosi beavatkozás nélkül elmúlt a csipásodása.

2023. aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7

Nem csak csipasodasa van

2023. aug. 28. 08:48
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kapsz-e zsebpénzt, vagy pénz helyett nasit, ruhát pluszba. Mond meg, következő hónapban nem kérsz semmi ilyesmit, helyette most abból a pénzből vigyétek el őket dokihoz.

Egyezkedni.

2023. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Vettem gyógyszertárban antibiotikumos framykoin vagy mi a neve krémet és a szemükre kell rakni, zsebpénzt nem kapok meg igazából semmit mert apukam ninfs anyukam meg alkoholista es telibe leszar engem,de nem ez a lényeg,nekem a cicák élete a legfontosabb a pillanatban.De már nem ragad össze 1-2 napja a szemük, lehetséges hogy csak megfáztak?Mert akkor születtek mikor nem voltunk itthon és a szekrény mögött hidegben ellett az anya cica és sokáig a hidegen voltak a porban
2023. aug. 29. 00:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!