Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az mennyire tetszene a macskán...

Az mennyire tetszene a macskánknak hogy amikor este fele elmegy vadászni (falun) megfigyelem hogy mit csinál? Egyszer-kétszer próbáltam és nem tapasztalatam hogy zavarná inkább csak benne lesz az a érzés hogy én ott vagyok vele.

Figyelt kérdés

Azért csinálnám ezt mert úgy megnézném hogy mit csinál, merre indul el stb...


Persze nem fogom minden este kísérgetni meg ilyenek csak néha néha kíváncsivá tesz hogy mit csinál akkor este.


(És persze nem egész éjjel hanem max 1 órán keresztül)



#macska #vadászat #megfigyelés #Hogy áll hozzá?
2023. szept. 2. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Egész éjjel lenne értelme.

Legalább vigyázhatnál rá, hogy ne érje baj.

2023. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát, próbáld ki, ha érdekel. De ha épp vadászna, abban lehet, hogy zavarnád a zajaiddal.
2023. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Önök egy felelős állattartót hallottak nyilatkozni.
2023. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Friss hóban egyszer lekövettem a macskám útját, ~ másfél kilométer volt. Ha olyan irányba indultam el, jött velem nappal is, mint egy kutya és jelölgette a bokrokat szorgalmasan :) Üdv!
2023. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Tegyél rá egy airtag-et vagy egy akciókamerát
2023. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Ja, van macsek-kamera meg gps is.


[link]

2023. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Aha, köszi a válaszokat.


Voltam vele kint 1 órát és azt láttam rajta hogy ha a közelébe vagyok nem akar csinálni semmit, lehet zavarja hogy ott vagyok a végén meg már kicsit bújkált is tőlem.

2023. szept. 2. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez olyan, mint amikor anyu megjelenik az iskolában és leégeti a kicsi fiát 🤣
2023. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
62%
8" Ettől jobban nem is lehetne megfogalmazni, az enyém is pontosan így reagált, próbált úgy tenni mintha nem látna ha szólítottam értetlenül lapított mint a gyerek aki rosszat tett nem iszkolt el, de oda sem jött csak sunnyogott. Mire hazaértem már otthon volt és úgy fogadott mintha meg sem történt volna ez a találkozás.:D
2023. szept. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!