Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskák miért szeretik a fött...

Macskák miért szeretik a fött kukoricát?

Figyelt kérdés

2023. szept. 4. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értettem én sem, hogy miért lopja a cicánk a kukoricacsutkát...

Igaz, hogy néha kenyeret is lopott már, a kedvence meg a magyaros alappal készült zöldbabfőzelékem :)

A macskák furcsák... 🤷

2023. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%
Szinte minden macskaeledel tartalmaz kukoricat, igy nem ujdonsag nekik az ize.
2023. szept. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kérdés.

Meg az is, hogy az én cicám miért szereti az összes főtt és nyers zöldségeket, savanyúságokat, aszalt gyümölcsöket, olajos magokat.

Száraztáp mellett csak ilyenekre eszik, húskonzervre, főtt és nyers húsra mancsrázással reagál.

2023. szept. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok, tojást, májat, hálát szintén utálja, még a pirosra sütött nyúlpecsenyét és undorral nézegette.🤣

Viszont rendszeresen kap egy kis tál leveszöldséget, répa, borsó, karalábé, zeller, brokkoli, karfiol, zöldbab - imádja őket.

2023. szept. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Biztos, hogy macskát tartotok és nem nyulakat?:D A miénk a zöldségekkel hadilábon áll, ha nincs pépesen hozzákeverve egy jó adag húshoz nem eszi meg. A magas hústartalmú konzervekhez, tápokhoz kevert zöldségekkel nincs problémája, de natúr párolt, főtt zöldségekkel max játszana. Kedvence a jól guruló borsó és sárgarépa karika.:D
2023. szept. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyes elméletek szerint a kukorica kissé "vajas" illata és íze csábító a számukra.
2023. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#3-#4 vagyok

#5-nek

Szerintem inkább egy mutáns mókusnyúl🤣

Ahányszor valami diákcsemegét bontunk, ez jön kunyerálni, szotyi, dió, mogyoró, mandula, kesudió, tökmag, meg a benne lévő aszalt gyümölcsök,szilva, barack, vörösáfonya, úgy eszi, végén már ki kell zárni a szobából, mert nem bír magával 🤣

És ha ott felejtem az asztalon a tányér krumplis húst még mellette a vegyes savanyúságot/savanyú uborkát/céklát/savanyú káposztát, akkor utóbbiak fognak eltűnni, nem a hús 🙄

Húsos káposztát adtam neki, csak a káposztát ette ki,a hús ott maradt🤔

Stb 😁

2023. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
66%
Hihetetlen.:D Hallottam már arról, hogy ezt azt megeszegetnek a zöldségek, gyümölcsök közül is de amit a tiéd művel azt azért nem hittem volna. Hááát ha baja nincs tőle had egye, én is úgy vagyok vele, hogy amit jó étvággyal megeszik abból akkor is kap néha ha történetesen nem egészséges a számára mint pl a túrós csusza. Tányért úgy kinyalva még nem láttatok ha kap belőle.:D
2023. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiscicám 4 hónapos kandurka volt, imádta a főtt kukoricát, egy egész csővel megette, ha vettem neki konzerv főtt kukoricát, azt nem szerette. A másik a főtt tojás volt, imádta a sárgáját, a fehérjét meghagyta nekem.
2023. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!