Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A teknősöknek való szív-mix...

A teknősöknek való szív-mix jó a macskáknak is?

Figyelt kérdés

Meg akartam jutalmazni a macskákat mert bemászott az ölembe, de így nem tudtam felállni hozni pár jutalom falatot, így a legközelebbi dologból adtam neki és minden eddiginél jobban ízlett neki. Mivel ragadozó teknősöknek való és a macska is ragadozó gondolom 1-2 szem naponta nem káros neki vagy az?

(Nem ez a fő eledele a teknősömnek sem)



2023. szept. 6. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Itt tolonganak az állatorvosok, tenyésztők. Mindjárt jön egy értelmesebb válasz 3,2,1...
2023. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
szerintem semmi baja nem lesz tőle de nyilván a külön macskákra tervezett jutalomfalat jobb neki
2023. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1

Neked mi a veleményed?

2023. szept. 7. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Szerintem semmi baja nem lesz, gondolom vitaminokkal különböző ásványi anyagokkal van tele. Mivel nem kifejezetten macskának való tápot adsz neki, maximum amire nincs szüksége kivizeli/xarja. Macskám annak idején chipset is evett ami lehullott a földre, idén 15 éves. De evett rovarokat is, nem mintha nem kapott volna rendes kaját
2023. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!