Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy fürdessem beteg cicámat,...

Lantala kérdése:

Hogy fürdessem beteg cicámat, aki képtelen magát ápolni? (fehér szőrű, sajnos orvoshoz vitelkor be is pisilt, ráférne egyszóval. )

Figyelt kérdés

Mivel utálja a vizet, félek, hogy csak felhúzza magát, rossz a szíve is, ereje se sok. Ugyanakkor büdi, s biztos kellemetlen neki az állapota így.

Sima langyos víz elég? Kamillás? Meleg van kint, kell szárítani is? Hangjától is fél a szárítónak. Minden a fürdés ellen szól, tudom, kivétel szegény szaga, állapota... Döntésképtelen vagyok, mivel teszem a jobbat neki?



2016. szept. 3. 13:09
 1/2 anonim válasza:
Nekünk ivartalanítva volt. Akkor is ez történt. Ha a kettő nem ugyan az akkor bocsi. De szerintem egy meleg,nedves rongyal törölgesd végig lehet hogy jobb lesz :)
2016. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Várd meg hogy kicsit javuljon az állapota,most csak ártanál neki a fürdetéssel, ha jobban lesz magától is elkezd tisztálkodni.

Annyit tehetsz, hogy langyos vízbe mártott, alaposan kicsavart szivaccsal áttörölgeted,mintha simogatnád, de lehet hogy ezt sem szeretné. Ilyenkor pihenésre van szüksége.

2016. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!