Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért imádja a macska a hipót?

Miért imádja a macska a hipót?

Figyelt kérdés
Nektek is szereti? Veszekszik a hipóért, imádja. Bele hempereg aztán játszik a labdájával mint a gép. Ha takarítunk elkell zárni mert szipuzik.

2023. szept. 7. 08:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Az enyémek is imádták. Régen mindgi domestossal mostam fel, aztán ment a hempergés a frissen felmosott padlón. Fogalmam sincs miért..
2023. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Azt hittem, hogy ez csak a mi macskánk szokása.

Két macskosz van. Egy fiú aki döbbenet, milyen rendetlenül kajál, kicsit büdi és egy lány cica aki tisztaság mániás. Illatos, tiszta mindig a bundája és csak úgy eszik, hogy rend marad körülötte. Na ez utóbbi imád domestos felmosás után hemperegni a padlón.

2023. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk is hasonló a helyzet. Fiú - lány ivartalanított cica. Lány kicsi, bátortalan, állandóan tisztalkodik. Ha Domestossal mossunk fel jön a hempergés. A gyerek uszodai köntöse, gondolom a klór szag miatt szintén azonnal felkeeesendő hely ha hozzájuk valahogy. Fiú cicát nem érdekli.
2023. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
*hozzájut valahogy
2023. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.

Nekem a frissen mosott ruhákba fekszenek bele.

Mindig öblítő illatúak a cicáim, ivartalanított fiú-lány-lány😁

2023. szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom abban mi a k.rva jó, ha a macska a frissen mosott ruhába hempereg és macskaszagúak meg szőrösek lesznek a ruhák... Érdekes személy vagy te is...
2023. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Szolovjov ***** válasza:
71%
Testvéremék perzsa macskája is szerelmes a hipó szagba. Megnyugodtam, hogy nincs ezzel egyedül.
2023. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

A cicáim nem büdösek, szobacicák és létezik szösztelenítő henger és a cicáknak is kefe.

De nem mentegetőzök egy ilyen fanyar embernek, mint te.

2023. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Emlekezteti oket a macskavizelet szagara.

Azert.

2023. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az enyém is ivartalanított. Nagy formák ezek 😂 Amikor hempereg még a pupillája is kivan tágulva, a macskamenta nem is érdekli.
2023. szept. 7. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!