Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol keressek hipergyorsan...

Hol keressek hipergyorsan gazdit a cicának? Szóval 17én koltozunk... ugyjogy kéne. Nem akarom visszavinni az utcára.

Figyelt kérdés
Már mindenhol megosztottam, a facemen, instám, messengerem, mindenfele csoportba, talátunk ma egy kiscicát, talán 1 vagy 2 honapos lehet valoszinű bolhás de nem tudom. . Mi nem vihetjuk, mert németországba koltozunk plusz már van ketto. Menhelyet probaljam meg vagy esélytelen mert teltház szokott lenni? Pest megyébe lakunk.

2023. szept. 14. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Menhelyen próbáld meg, ha nincs más. Általában teltház szokott lenni szerintem mindenütt, de lehet, hogy be tudják venni.
2023. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Probald meg Lakos Györgyöt. ( Gyuri bácsi). Facebookon is fent van.
2023. szept. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
2-es ő az az ürge, akinek rengeteg elhanyagolt macskája van, és mindig kunyerálja velük a pénzt és ebből él?
2023. szept. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
1-2 hónapos, valószínű bolhás?? Ha már befogadtad, legalább orvoshoz vinnéd el.
2023. szept. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Flagstaff ***** válasza:
100%
Próbálkozz szervezeteknél: Macskamentők, Puha praclik, Tetovált állatmentők jutottak most hirtelen eszembe. Rendes vagy, hogy hazavitted a picúrt, valaki biztosan segít.
2023. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem viszed és németországban adod le a menhelyen? Ott általában van hely, és jók a körülmények és gazdát is talának nekik, ha barátságosak.


Pont azon gondolkodtam, hogy ha a szüleimmel magyarországon történne valami, akkor mivel nem tudnék a kutyával mit csinálni(egy már van, annak is kicsi a hely), hoznám itteni menhelyre, és vagy fizetném a költségeit, vagy odaadnám örökbefogadásra. Jobb opció, mit magyarországon bármi. Illetve otthon úgysem tudná senkni fogadni.

2023. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4es mekkora gyökér vagy. Tegnap este találtuk te nagyon okos. 9 óra korul. Semmilyen állatorvos nem volt nyitva. Ma elvittük csakhogy lenyugodjál, és találtunk neki gazdit is.
2023. szept. 15. 16:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Szentendrei Árvácskát próbáld meg.
2023. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Flagstaff ***** válasza:
De jó, örülök, hogy találtatok gazdit! :-)
2023. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3


Ő az az ürge, aki tényleg segít. Miközben szegény mint a templom egere.

Nekem már többször is segített. Az éjszaka közepén is ide jött, amikor egy cica megszült egy parkolóban. Egész nap hivogattam a menhelyeket. SENKI sem “tudott” segíteni.

Tőle akárhányszor kértem segítséget jött. Akár menteni, akár elhullot állatot elszállítani. Nagy ismeretségi köre van. Viszont pénze semmi. Az állatoknak gazdit keres, de addig sem dobja ki. Ilyenkor mindig csomagoltam neki az állatoknak ennivalót.

A legtöbb menhely nem segít. Nem tud. Vagy nagyon ritka. Ő legalább jön.

Legutobb mikor hivtam egy cica miatt, epp egy utcarol mentett serult kutyussal volt az orvosnal. Es ahogy vegzett ott, ment vhova menteni, es utana ide. Egesz nap ezt csinalja. Volt hogy a korhazban ertem el. Bent fekudt. De meg akkor is segitett.

Lehet, hogy szegeny, de legalabb tenyleg segit ahogy tud. Nem sokan vannak.

2023. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!