Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol keressek hipergyorsan...

Hol keressek hipergyorsan gazdit a cicának? Szóval 17én koltozunk... ugyjogy kéne. Nem akarom visszavinni az utcára.

Figyelt kérdés
Már mindenhol megosztottam, a facemen, instám, messengerem, mindenfele csoportba, talátunk ma egy kiscicát, talán 1 vagy 2 honapos lehet valoszinű bolhás de nem tudom. . Mi nem vihetjuk, mert németországba koltozunk plusz már van ketto. Menhelyet probaljam meg vagy esélytelen mert teltház szokott lenni? Pest megyébe lakunk.

2023. szept. 14. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-es szép és jó dolog a jószándék, de biztos jóhelyen vannak nála azok az állatok, ha nem dolgozik és még a maga ellátasára sincs pénze?

Hogy eteti az állatait, miből fizeti az állatorvosi kiadásokat?

2023. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11


Sok támogatást kap. Pl tőlem is. Es mas szervezetektol, maganemberektol. Segítői is vannak (en mar talalkoztam eggyel es beszeltem telefonon is veluk) Es a mentett állatokat mindig allatorvoshoz viszi (pl elutott kutya). Sokan segítenek neki. Mint irtam, nagyon nagy ismeretsegi kore van. Álkatorvosok, rendelők is.

Nem minden állatorvos dolgozik csak pénzért. Van kozottuk igazi allatbarat is. Aki nem csak “nezi” ha ott feszik elotte es nincs penzed.

Bar talalkoztam mar olyannal is.

Ő legalabb tesz valamit, amit tud, nem csak a vállát vonogatja, vagy fordítja el a fejét. Mitol lenne jobb pl annak az elütött kutyának az út szélén csak mert aki segíteni probal nem duskal a penzben?

Szerencsere vannak igazi allatbaratok. Akik akkor is azok, ha leesik a fenekukrol a nadrag. Es teszi amit tud.

Valo igaz, hogy lehetne tobb, es igy olyan mint szellel szemben pisalni, de akkor is megmenekul par allat, akiknek lehet, hogy semmi eselyuk nem lenne.

Egy ismerosom mesélte a minap, hogy mivel cicakat etet videken, valakiknek nem tetszett ez (par cica van, folyamstosan csapdazzak, es ivartalanítjak oket ott paran, azutan pedig vissza engedik, hogy szabalyozzak a szaporulatot. Nos vkiknek ez nem tetszett (igaz hogy nem ott lakbak hanem kicsit messzebb, de azert idegesiti merthogy veszettseget “terjeszt” a macska…(es ez egy ortoped orvos! rohejes) ezert probalta megkerni az onkormanyzatot hogy fogjak be es oljek meg oket.

(Mikozben egy erdo szelen vannak az allatok , ellatva, es folyamatosan ivartalanitva).


Szoval nem mindenki segit. Inkabb ölné öket.

Oruljunk neki, hogy van aki probal. Mert az ilyen , ehhez az orvoshoz hasonlo izék miatt szenvednek. Ostoba, tudatlan, vagy egyszeruen csak rosszindulatu vagy ami meg rosszabb kegyetlen mocskok miatt.


Ilyen is sok van.


Szoval en orulok hogy aki akar segiteni rajtuk az segit ahogy tud.

Talan nem mindig ehetik degeszre magukat es nem színhúst kapnak, de jobb mint ha ki lennének téve az ilyeneknek mint ez az orvos vagy rosszabbaknak.


(En lattam mar az autot amivel jar, mindig volt benne táp. Zsákok.)


Ha most mindenki kinenne, es csak EGY allaton segitene, mar nem lennenek kobor allatok.


Es mint irtam, mindig probalnsk gazdit keresni. Facebookon es mashol is.

2023. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11 ja, es nyugdíjas.
2023. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!