Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kakil minden reggel oda...

Miért kakil minden reggel oda a macska?

Figyelt kérdés

Még nagyon kicsi, mentett cica. 8-9 hetes lehet. Egy hete van nálunk, mindig az alomba kakilt..

Tegnapelőtt hajnalban véletlen becsuktuk a fürdő ajtót (ott van az alma) és reggelre a konyha padlón találkoztam a kakijàval. Azóta minden reggel vár ott engem ez a kis ajándék.

Miért? Alom tiszta, figyelek hogy nyitva legyen az ajtó, azt a helyet florasepttel és szagtalanítóval is takarítottam. Van ennek valami jelentősége?


2023. szept. 28. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egyszer már odacsinált, szerintem érzi ott a szagot, és emiatt odacsinál mindig
2023. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd oda az almot, aztán majd visszateszed. De visszatér majd enélkül is az alomba, csak egy kicsit megzavarodott. Egyébként nem biztos, hogy szereti, hogy ott van az alom a fürdőbe. A macskák kényesek a helyre.
2023. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit furcsa ez, mert ösztönösen az alomba vagy olyan helyre piszkítanak, ahol lehet kaparni (nálunk, ha az alom elérhetetlen volt, akkor a nagy legyezőpálma földjébe intézte a dolgot), csak akkor csinálja máshova, ha más út nem járható. Meg egyszer bosszúból, de ez hosszú történet.
2023. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekesek teremtmények ezek a macskák.
2023. szept. 28. 20:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!