Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi az esélye annak , ha a...

Mennyi az esélye annak , ha a macskát meg műtenek bél elzárodasra , úgy hogy napok óta nem eszik és le van gyengulve ?

Figyelt kérdés
8 napja hordjuk , véres vizelet miatt mentünk, bél elzáródas lett a vége, amit valószínű műteni kell , de nagyon gyenge a cicám nem eszik alig van járt ereje . Tul éli a műtétet?

2023. okt. 3. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb eséllyel éli túl a műtétet, mint annak hiányát, ez biztos.

Jobbulást kívánok a cicának.

2023. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Nagyon ki vagyok már 😥

2023. okt. 3. 20:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm cicájának a műtét mentette meg az életét, a legjobbakat kívánom nektek! ♥️
2023. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Rutinműtét, szinte 0 a kockázata. Ne aggódj, minden rendben lesz! <3
2023. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szegény gyenge, de túlheti simán. Ha az állatorvos tényleg csak nagyon kicsi altatót ad neki, hogy tényleg csak aludjon, nem lesz baj. Jobbulást! De a műtéttel esélyt adsz neki, mert anélkül csak szenvedve halnak meg.
2023. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, ilyen mindenféle állatnál és embernél is előfordul, a doki pontosan tudja, hogy mivel van dolga és mit kell csinálni. Ma már az altatószerek is elég precízek, amiatt is felesleges aggódnod. Jobbulást a cicának!
2023. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Salx Narval ***** válasza:
Infúzión keresztül is felerősítheti a doki ha szükségesnek tartja. A véres vizeletre mit mondtak? Nem vagyok orvos de nekem nem áll össze a tünet a diagnózissal, mármint a húgyúti panasz a bélrendszeri problémával. Amennyire lehet siettesd az operációt ezzel az esélyei is nőnek. Neked kitartást a cicádnak mielőbbi gyógyulást kívánok. Majd tájékoztass minket is a fejleményekről.
2023. okt. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tegnap óta két orvosnál voltunk

A masik azt mondta , hogy a veséjével van a baj , nem a beleivel , és mára jobban van a cica , le is ment a puffadás a hasáról, inni iszik de enni még nem akar , főztem neki combot , össze fogom bot mixerezni és muszáj leszek erőből meg etetni. De halistennek nem kell mutet , kapott ma vitamin injekciót amitől lehet később megjon az étvágya, úgyhogy várok még egy kicsit

2023. okt. 4. 11:18
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy kapott infúziót vagy 3 napig, ma már nem vittük hogy jobban van , de holnapra meg lássuk hogy lesz és ha nem javul vagy nem fog enni akkor fog kapni megint infúziót. Tegnap rengeteget sírtam miatta , azt hittem ez már a vég,de úgy néz ki megmarad , tegnap este beszéltem hozzá, sírtam neki , reggelre jobban lett , tudja ő is , hogy nem hagyhat itt 😁
2023. okt. 4. 11:22
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja és azért hittük, hogy bélelzáródás, mert kapott tegnap kontrasztos röntgent, és nem ment át a beleibe , ma meg nézte a röntgent a másik orvoshoz, és azt mondta azért mert keveset kapott , és azért ülepedett le a gyomrába.
2023. okt. 4. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!