Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk 2 hónapja prüszköl!...

A macskánk 2 hónapja prüszköl! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Sárgás-zöldes váladék jön ki az orrán.

Napi 10× tüsszentett az első hónapban és kb minden alkalommal váladékozott.

Kapott rá gyógyszert így ez mostanra lecsökkent napi 3-ra.

Ritkábban váladékozik kb 2 naponta 1×.

Van egy vizsgálat, de több mint 100000 forint.

Halasztgatjuk, de félek, hogy a súlyosbodik vagy a szemét is megfertőzi. Mit csináljak?



2023. okt. 22. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, én elvinném másik állatorvoshoz is. Egy másodvélemény mindig jól jöhet.
2023. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Már vagy 6 féle állatorvosnál voltunk, az első öt adott vmilyen antibiotikumot vagy gyógyszert, az utolsó ajánlotta az endoszkópos vizsgálatot.

Nem szeretném, hogy szenvedjen de 100000 ft nagyon sok pénz.

2023. okt. 25. 15:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Eléggé macskanátha szerűnek tűnik. Ha kezeletlen marad, meg is vakulhat a cica.
2023. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom ezért félek. Amúgy a kedélye jó futkározik, rosszalkodik játszik. Csak ahogy írtam: 100000 ft nem kevés :(
2023. okt. 25. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Kinti macska? Mert lehet jobb lenne bent tartani amíg jobban nem lesz, de ez csak tipp. Este már hűvösebbek vannak, csak próbálom logikusan átgondolni. Mert ha nincs bent akkor az antibiotikumok ne sokat ér. Vagy legalább kazanház vagy ilyesmi ahol nincs hideg. 3-as voltam
2023. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Benti.

Már a tenyésztőtől így hoztuk el. De akkor szembetegsége is volt. Már a szembetegség régen megjavult.

2023. okt. 26. 14:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Írjatok még!
2023. okt. 30. 07:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Mégis mit írjunk még? Az, hogy félsz, az nem fogja megoldani a problémát, ahogy mi sem tudjuk helyetted. Ha nincs a kezelésére pénzed, próbálj meg kölcsönkérni rokonoktól, barátoktól, valaki csak tud segíteni.
nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem herpesz

[link]

nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van pénzem, csak a vizsgálat 100000 ft. A viszgàlat után esetleg kontrol, gyógyszer. Ez így már rengeteg. Vagy neadjisten rosszul sül el a vizsgálat.
nov. 2. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!