Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Muszály? Téma:Macskanátha (a...

Muszály? Téma:Macskanátha (a részletek lent)

Figyelt kérdés
A kb.: 1 éves cicámat 1 hete kaptam, és akitől kaptam az azt mondta hogy amikor kimegy a macska, akkor csipázik a szeme, és adott egy szemcseppet amit elvileg az orvos adott neki. Elhoztuk, és az első pár napig nem is foglalkoztam azzal hogy prüszköl,fújja az orrát és ugye csipázik, amíg kíváncsiságból megnéztem a macskanátha tüneteit.Nem lázas, jó étvágya van és a szeme is egyre jobban néz ki, igaz hogy elég sokat alszik. MUSZÁLY elvinnem állatorvoshoz? Nincs nagyon pénzünk rá... Egyébként írtóan szeretjük 😭. NORMÁLIS, TAPASZTALT VÁLASZOKAT!!!

2017. máj. 29. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, muszáj. A macskanátha egy könnyedén kezelhető, de kezelés nélkül akár végzetes kimenetelű betegség.

Ez egy. A másik, meg hogy bármi más baja is lehet.

2017. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. El kéne vinni, nem drága a kezelés pár ezer ft. És részletfizetést is kérhetsz.
2017. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Muszáj. A macskanátha vírusos eredetű betegség, ha nem kezelik, akár vakságot is okozhat, bármilyen egyéb szövődménye lehet. Ha átmenetileg eltűnik, akkor is visszajöhet, ha nincs kezelve, és krónikussá válhat.
2017. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemrég ébredtem fel: 1 éves, és még macskanáthás?, most fogtam fel. Az nem normális. A kölykök ugyanis az anyjuktól kapják el, tehát ezt kölyökkorban kell elintézni; ha nem betegek a kölykök, akkor a kombinált oltásban benne van a macskanátha, szóval nem is lesznek.

Vigyétek el mindenképpen, és majd ad rá gyógyszert az orvos!

Előző voltam.

2017. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!