Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandur macskát hány hónaposan...

Kandur macskát hány hónaposan ivartalanitottátok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi két évesen kb. Amikor elkezdett jelölgetni. Utána abbahagyta. Utcáról befogadott cica egyébként.
2023. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Én 4 hónaposan. Amikor elkezdett megváltozni a vizeletének szaga az alomban. Erős, szúrós, ammóniaszaga lett, ami előtte nem volt és utána se. Amúgy utcáról összeszedett cica.
2023. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan, az állatorvos ajánlására.
2023. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
5-6 hónapos korában ideális. Két orvos is ezt mondta anno nekem. És meg is csináltàk. Arra készülj hogy meg fognak hízni! De nyugodtabbak lesznek a lakásban. 2 kandúrom van.
2023. okt. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
4-es nem fognak meghízni. 15 éves kandúrunk van, csak most az utolsó évben szedett fel magára, szóval semmi köze az ivartalanításhoz. Csak nem kell túletetni, mi pl. napi kétszer etetünk, soha nem hagyunk előtte kaját. Most már sajnos nem mozog annyit, de drasztikusabban nem akarjuk csökkenteni az adagját.
2023. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
67%
6 hónaposan, az állatorvos javasolta ezt a kort. Most 2 éves múlt, és nem hízik, pedig naponta ötször-hatszor is eszik, de nem mohó, tudja, mi az elég. Egyébként is az a karcsú, tiszta fekete fajta, és sokat mozog, kijárós.
2023. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6 hónaposan. Nekünk az állatorvos azt javasolta, hogy 7 hónaposan elég, de én nem szerettem volna megvárni még véletlenül sem hogy jelölgessen, mert kicsit megijesztettek az emberek, hogy az nem lenne túl jó.
2023. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, nekünk az állatorvos azt mondta 6 és 9 hónap között ideális. Igazából úgy voltam vele, hogy essünk túl rajta minél hamarabb, mert már elkezdte a területjelölgetést a pisijével meg a kakijával.
nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!