Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Garfield milyen fajta macska?

Garfield milyen fajta macska?

Figyelt kérdés

2023. okt. 24. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Garfield egy fiktív karakter, aki egy nagyon népszerű és jól ismert macska Amerikában. Jim Davis, a Garfield alkotója azt mondta, hogy Garfield egyesíti különböző fajtájú macskák jellemzőit. Azonban, ha szűkítjük a körüket, Garfield valószínűleg egy narancssárga cirmos perzsa macska vagy exotikus rövidszőrű macska (amely a perzsa macska rövidszőrű unokatestvére) keveréke lehet. Mindkét fajta nyugodt személyiséggel rendelkezik, szeretnek feküdni és élvezni az emberek társaságát. A testfelépítésük is hasonló: rövid, de nagy testkeretük van (cobby), pufi farokkal és aranyos, pufi, kerek arcukkal.


Kérlek vedd figyelembe, hogy Garfield nem egy konkrét macskafajta, hanem inkább több fajta jellemzőit ötvözi magában. Azonban az alábbiakban bemutatunk néhány olyan macskafajtát, amelyek hasonlóak Garfieldhoz:


Brit rövidszőrű: Az egyik legrégebbi macskafajta a világon. A brit rövidszőrűeknek rövid, vastag és plüssös bundájuk van, és sok színben elérhetőek, beleértve a narancssárgát is.

Maine Coon: Nagy testű macska, hosszú bundával és hosszú fülekkel. A Maine Coonok nagyon barátságosak és szeretik az embereket.

Norvég erdei macska: Nagy testű macska, hosszú bundával és hosszú fülekkel. A norvég erdei macskák nagyon intelligensek és játékosak.

Remélem ez segített!

2023. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
84%
Én mindig perzsának képzeltem a lapos orra miatt.
2023. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Maine Coon-nak gondoltam, mert az egy nagyon népszerű fajta Amerikában, nagytestű és gyakori a vörös szín köztük, de a legtöbb helyen perzsának írják.
2023. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen!


[link]

2023. okt. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2023. okt. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Garfield egy antropomorf narancssárga cirmos macska.
2023. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mind azt hittem brit cicus
2023. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Perzsa
ápr. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!