Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A filmek/sorozatok többségében...

A filmek/sorozatok többségében, miért mindig a mi macskáink szerepelnek?

Figyelt kérdés

A cicáim:

[link]

Meglepően érdekesnek találom, hogy szinte mindig vörös macskák vannak a filmek/sorozatok javában.



2013. ápr. 17. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sok filmet, sorozatot láttam és a garfield mesén kívül nem sok vörös macskát láttam filmben..

Elmondanád hogy te melyik filmekben , sorozatokban láttál vörös macskákat??

Én például ilyen macskás filmeket láttam

- Sabrina a tiniboszorkány (fekete macska)

- Kedvencek temetője (kék brit rövid szőrű macska)

- Ötödik elem. (Hófehér macska)

- Kutyák és macskák: Fehér hosszú szőrű macska.

. Austin Power- Szfinx kopasz macska

- Stuart Little: hófehér macska

Egyedül az Alien filmben láttam vörös macskát. (Ripley macskája)

2013. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hunbula válasza:
71%
Gondolom mert figyelemfelkeltő a színe. Legalábbis biztos jobban megkapja az ember szemét mint modnjuk egy szürke színű macska.
2013. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért látod úgy, mert neked is vörös cicád van, és ezekre jobban felfigyelsz.

Mondok néhány példát: Amikor terhes voltam, akkor annyi, de annyi terhes nőt láttam mindenhol, mint még soha.

Miután megvettem az új autómat (nekem volt új, egyébként használt) Laguna, akkor annyi, de annyi Lagunát láttam, pont olyan színűt, minden nap többet is, pedig előtte szinte sosem....

Közben meg a nagy francokat, előttem és utánam is rengetegen voltak terhesek, csak mivel nem érintett a téma, nem figyeltem fel rájuk. Ugyanez elmondható az autóról is. És szerintem a macskákkal is így van.

2013. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt is egy ilyen pszichológiai teszt, hogy mutattak egy képet, amin rengeteg minden volt és miután megnézték az alanyok megkérdezték, hogy kinek mi maradt meg a képből. Persze mindenkinek más és az a más nem volt feltűnőbb vagy több csak éppen a képet néző embert az érintette meg az foglalkoztatta. Szóval szerintem is igaza van az előttem írónak, hogy ez lehet benned is. Nekem sem ugrik rögtön be a vörös macska a filmekből. És a mi macskáink kicsit vicces megfogalmazás, nekem nem ilyen macskáim vannak. :D
2013. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Garfieldon kívül csak a Breakfast at Tiffany's-ban láttam vörös cicát.
2013. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!