Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám folyton követ és...

A macskám folyton követ és nyávog, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Két hete fogadtam be egy 4 hónapos cicát, első napokban el volt bújva, nagyon félős volt. Két napja viszont azt csinálja, hogy amikor nem alszik, folyamatosan követ mindenhova, elállja az utam és nyávog. Kapott enni, játszottam vele sokat, simogattam. De utána folytatódik.


Nem értem mi baja és nagyon frusztrál már a szituáció.



2023. nov. 1. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Bízik benned, te vagy a "mama".
2023. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
2 hét rövid idő. 4 és fél hónapos kiscica, felfedezi a világot, igényli a sok sok játékot, bújást, simogatást. Hogy úgy aludjon el, hogy az öledben van, és simogatod a kis buksiját.
2023. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A macska is vagyik tarsasagra. Ha nincs mas macska a kozelben, akkor a tiedet szeretne elnyerni.
2023. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Semmi. Macskából van.
2023. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Semmi különös, vannak beszédes és kevésbé beszédes macskák.


Nekem volt olyan cicám, aki csendben feküdt mellettem álló nap, meg olyan is, amelyik non-stop követett és folyamatosan magyarázott.

2023. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Még kölyök.

Az ember gyerekek is sírnak vagy igénylik a társaságot azután is hogy letudtad a kötelező köröket.

Mert még kell neki a védelem, a biztonság, a törődés.

Nagyon fárasztó tud lenni, (emberrel még jobban) de ha te vagy a gazdi akkor sajnos át kell vészelni ezt az időszakot. Később önállóbb lesz de most még szeparációs szorongása is lehet.

Maradj vele, próbáld lekötni változatos dolgokkal, altasd az öledben stb.

2023. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 NTBS ***** válasza:
100%
Semmi. Ő ilyen ragaszkodó.
2023. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már azon gondolkodtam, hogy beteg és azt akarja így jelezni.
2023. nov. 1. 18:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szeret téged.
2023. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ha5ctx ***** válasza:
Éhes!!!!
2023. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!