Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a macskámnak ? Hívtam...

Mi baja a macskámnak ? Hívtam, mert hoztam neki ételt és valahonnan előmászott, de nagyon dülöngélve lépkedett. Miért van ez ? Mérgezés ?

Figyelt kérdés

Akinek volt már ilyen, mi a tapasztalata ?

Adtam neki egy kis tejet, de azt is úgy itta, hogy közben tüsszentett tőle, mert gondolom felszívta véletlenül...

Aki tapasztalat már ilyet, az kérem írja meg, hogy mi volt a baja!

Kellene félni miatta ?

Vagy csak sima rosszullét és elmúlik kis idővel ?

Most itt vagyok vele és nyugodtan van...


Köszönöm!



nov. 9. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem fogjuk tudni megmondani.
nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Fiú, lány, ivartalanítva van-e? Kinti vagy benti macska, van-e valamilyen ismert betegsége?


És még ezen információk birtokában sem tudjuk megmondani, hogy mi baja lehet. Állatorvos kell.

nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Vidd állatorvoshoz!

Ugyanilyen tünetei voltak Miki cicámnak, én is mérgezésre gondoltam, de kiderült, hogy a veséjével vannak gondok. 1hét infúziózás után el kellett engednünk.

Persze nem azt mondom, hogy itt is az lehet, de nézesd meg a lehető leghamarabb!

nov. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Olyan nincs, hogy sima kis rosszullét...

Orvoshoz kéne vinni, minél gyorsabban. Gondolom kinti macska, ha felvetődött a mérgezés meg hívogatni kellett... Kintiként a napjaik amúgy is meg vannak számlálva, simán megvan az esélye a mérgezésnek is. Mérgezés gyanújánál mondjuk kb azonnal vinni kellett volna állatorvoshoz, és nem ide írkálni, mert ha méreg van a dolog hátterében, akkor már késő szegény szerencsétlennek.

nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 The Bing Bang Theory ***** válasza:
84%

Igen, vidd állatorvoshoz!

Megjegyezném, hogy a macskáknak nem szabad tejet adni, mert általában laktóz érzékenyek.

nov. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elvittem állatorvoshoz, ha minden igaz, akkor megmarad!
nov. 10. 02:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Szegénykém. 😢
nov. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
A legnagyobb baja, hogy ilyen körülmények között él… de legalább orvoshoz elvitted.
nov. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha kijárós a macskád miért csodálkozol rajta, hogy beleeszik a méregbe? Ez csak a te felelőtlenségeden múlik.
nov. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 The Bing Bang Theory ***** válasza:
74%

#10

A patkányméreg annak a felelősége aki kihelyezi. Kihelyezéskor biztosítani kell, hogy csak a patkányok fogyaszthassanak belőle, a házi állatok, kisgyerekek semmiképp se férhessenek hozzá!

nov. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!