Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hasznos dolog az önetető...

Hasznos dolog az önetető szárazeledelre?

Figyelt kérdés

Van három benti cicánk és gondoltam vennék nekik egy önetetőt szárazeledelre. Most egy tálból szokták enni, de nem verekednek rajta, türelmesen kivárják egymást. :)

Reggel szoktam teletenni a táljukat ami majdnem egész estig kitart, két tálba meg nem szeretném tenni, gondoltam így egy önetetőre, amiből csomó választék van a neten.

A cicáink nem az a felborítós természetűek, de olyat vennék ami nem instabil.



nov. 11. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A macskák nem habzsolnak, tudnak eléggé kulturáltan enni, úgyhogy szerintem nem rossz ötlet.
nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nekem egyetlen aggályom van csak az önetetőkkel kapcsolatban mégpedig az, hogy a benne tárolt táp hosszú időn át érintkezik a levegővel, mintha nyitva hagynánk a tápos zacskót. Az én macskám pl nem szívesen eszi már meg a párától felpuhult, szívós tápot. Szerintem ezek használatával a tápok veszítenek a frissességükből és kevésbé roppanósak mint egy jól lezárt zacskóból adagolt táp. Nem vagyok ellene de én max szükség megoldásként használnám ideiglenes jelleggel.
nov. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2

Az önetetők le vannak zárva felülről, van rajta fedő.

nov. 12. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég mulatságos nézni, amint a cica elfordítja a fejét az adagoló irányában és a kis mancsával próbálja kicsalogatni az apró szemeket. Egyébként is egy egész estét vagy estéket betöltő sínvonalas színházi előadással ér fel a cica viselkedését figyelni a kifejezéseit megérteni.

Nincs beszédesebb a cicánál, csak tudni kell megérteni amit mond.

nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Salx Narval ***** válasza:
Én azt jól tudom, hogy felülről zártak de alul mindegyik nyitott.:D
nov. 13. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5

Akkor nálad túl párás a levegő. Nálunk eddig a kis táljukban van egész nap a száraz táp és nem puhult meg még sosem.

nov. 13. 14:09
 7/10 Salx Narval ***** válasza:
Egy nap alatt nálunk sem de egy hét elteltével már igen. Mit mondjak, nem olyan drágák vegyél egyet és próbáld ki. Kettő, v több macska etetésénél én célszerűbbnek tartom a nagyobb etetőedények használatát amihez mindegyik kényelmesen hozzáfér egyszerre. Hiába van mindegyiknek sajátja legtöbbször ugyanabból akarnak enni és persze egyszerre.:D Ezt is próbáld ki ha gondolod.
nov. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ilyet rendeltem, már úton van. :) Haszontalan ára van.

Ha nem válik be, akkor csak esznek majd a tálból a tartály nélkül. :D


[link]

nov. 14. 18:40
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
Attól nem kell tartanod, hogy nem működik v, hogy a cica idegenkedik tőle. Kitaláltam neked valamit aminek szerintem jó hasznát vennéd. Tegyél a tartály zárófedele alá ilyen kis zacskókba kapható nedvességelszívó párnácskát. Némelyik macskatápos zacskóba, v cipős dobozba, stb is tesznek. Jó etetést.
nov. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, erre nem gondoltam. Köszi! :)
nov. 15. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!