Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska fogkő eltávolításra/meg...

Macska fogkő eltávolításra/megelőzésre mit ajánlotok, ami használ is?

Figyelt kérdés
Többféle gélt, port láttam, de van pl. olyan is, ami kutyának és macskának egyaránt jó, és nem tudom... Érdekelne, vannak-e jó tapasztalatok egyáltalán az ilyen termékekkel kapcsolatban.

nov. 19. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eltavolitasra semmit, azzal orvost kell keresni.

Megelozesre meg azt, hogy ragjon. Pl tapot. De a fogko hajlam kerdese is, 10 eves macskamnak egyaltalan nincs, ezzel szemben a 8 eves kutyamat mar egyszer vittem fogkoleszedesre, pedig o messze tobbet rag, mint a macska.

nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez valóban sokszor hajlam kérdése. Vannak tápok és különböző készítmények amik elvileg megelőzik, de ezekről nincs személyes tapasztalatom. Az eltávolítását állatorvos tudja csak elvégezni, mi is most készülünk az egyik cicámmal.
nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, gondoltam, hogy orvos a megfelelő, csak olvastam ilyen porokról, gélekről, amik az enyhe fogkövet még "le tudják szedni" (feloldják vagy ilyesmi), és érdekelt, van-e ilyenekkel kapcsolatban bárkinek tapasztalata.
nov. 20. 19:56
 4/5 anonim válasza:
Macska rágócsont.
nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kétszer jeleztem már a dokinak, hogy nagyon csúnya a cicám foga, azt mondta ez ilyen. Nem csinált vele semmit.
dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!