Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskatápot ajánlanátok?

Melyik macskatápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A legdrágább nem fér bele a keretembe sajnos, viszont szeretnék oda figyelni mit kap, eszik a cica. Nem igazán vagyok benne járatos így mindent meghallgatok. :) Azt tudom, hogy ne legyen benne gabona pl.
nov. 21. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

lehetőleg húsos konzervet, vagy a maradék húsaidat ami kimarad a főzésből, vagy te nem eszed meg.

Ezek a tápok nem egészségesek nincs bennük hús, (ami írja h van benne az is max ilyen 5%) viszont nagyon olcsók szal ha zacskós tápot veszel majdnem mindegy milyet veszel, ígyse úgyse lesz egészséges

nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Applaws tapot adok most a cicamnak, elotte wild freedom-ot kapott, csak megunta.

Ezen kivul vagy fott hust kap meg a nap folyaman vagy 1 alutasakosat, fel konzervet. Szoval mikor melyik van itthon, attol fugg.

Ezekbol applaws, feringa es rosie’s farm, amiket rendelni szoktam. Utobbit csak 1 hete vettem eloszor, de szereti.

nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most a Carnilove bárányos-vaddisznós tápját adom az enyémeknek. Azt hiszem 6 kg-s kiszerelés, nem olcsó, de sokáig elég.
nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1@ Fogalmad sincs a témáról, sem a gyartásokról. A gagyi olcsó cuccokat kell kerülni az a hulladék, a hazikoszt a másik , nem sütnek a ragadozók és a tömény fehérje árt még nyersen is . A konzerv 90% víz , a többi adalék zselé aroma .
nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Josera.
nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!