Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kint tartott macskátok hova...

Kint tartott macskátok hova piszkít?

Figyelt kérdés
Kertbe, fűbe, homokba, járda közepére?

nov. 26. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Felénk nagyon homokos a talaj, oda a legegyszerűbb neki, ahol nincs fű.

Nagyon ritkán találkozom a nyomukkal, leginkább a virágoskertben, ültetgetés közben futottam bele.

nov. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
60%
Szomszédok kertjébe🙃
nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Macskasz@rt még az életben nem láttam járdán; ott nem tudják elkaparni.

Oda kakálnak, ahol könnyen tudnak kaparni. Ha kinti cicád van, tegyél a kert egyik sarkába egy kupac homokot vagy sódert, és oda fogja végezni a dolgát.

(Ha a gyerekednek van homokozója, azt terítsétek le)

nov. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Virágágyásba, vakondtúrásba, vagy a fenyők alatti laza tűleveles földbe.
nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Franc tudja, nem szoktam követni. Nem a járdára, az biztos.
nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tanyán lakom, 200 méteres körzetében bárhova piszkíthat. Nem láttam még a dolgát végezni. Itt is laza, homokos talaj van, úgyhogy eltudja kaparni szinte bárhol.
nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem szoktam utána járni, sosem akadtam még rá a macskám szarára, gondolom jó messze valahova máshova vagy valami eldugott sarokba.
nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén fogalmam nincs! A macskám szóba se áll velem szóval...
nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Salx Narval ***** válasza:
Nálunk is a kislányom homokozóját vették birtokba a szomszéd macskák amikor már nem volt rá szükségünk és nem takargattuk rendszeresen. Amikor letakartam akkor viszont a sziklakertbe végezték a dolgukat, így inkább szabadon hagytam és megszüntetni sem lett volna célszerű. A "bulinak" az unokaöcsém kiskutyája vetet véget amikor egész nyárra birtokba vette az udvart.:D Macskaszar helyett lett kutyaszar de azzal legalább nem nekem kellett foglalkoznom.
nov. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem érdekli a macska gazdáinak, hogy hova szarik a , közbe meg csodálkoznak hogy megmérgezik vagy elkapja egy kutya, sőt még képesek feljelenteni ezért a másikat (talán a méregnél még jogos is). Nekem sikerült megbeszélni a szomszéddal, hogy macska biztossá a kerítést, de a cicákat, nem állítja meg. Próbálkozunk megoldani korrekten a dolgot, de lehet ha betel a pohár veszek egy kinti kutyát.
nov. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!