Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek is aranyos sztori,...

Szerintetek is aranyos sztori, amit ez az autóbuszvezető tett?

Figyelt kérdés
[link]
nov. 29. 10:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Micsoda botrány 1-es! Ilyen még nem fordult elő ezen az oldalon hogy valaki egy cikkre hivatkozzon és azt be is idézze hogy másoknak nem kelljen előkeresnie! Világskandalum!
nov. 29. 10:55
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
erről minek kérdést kiírni? :D
nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Másról is minek akkor? Ha ennyire zavar, ne olvasd. Kérdezzük inkább meg ezredjére is, kinek mennyi a fizetése, abból is van itt kint rengeteg.
nov. 29. 11:02
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
A "cikkíró" még arra sem vette a fáradtságot, hogy néhány rendes mondatot írjon, csak bemásolta a facebook posztot. Ez aztán a színvonal.
nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, ezt hívják megosztásnak, de nyilván ilyet sem követett még el senki sem, ez is valami ördögtől való valami
nov. 29. 11:20
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

#6 Ez a "más is igénytelen, akkor lehetek én is az" tipikus példája.

Még a fogalmakkal sem vagy tisztában. A megosztás nem azt jelenti, hogy átveszem a posztot a közösségi oldalról a portálra és aztán próbálok úgy tenni, mintha cikket írnék róla.

nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Könnyű így újságírónak lenni...
nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

nagyon gáz :D

nettó clickbait...

nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
A hülyének nem lehet megmondani, hogy, hülye, ennyit rólad kérdező.
nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9-es én se mondom meg neked, úgyis tisztában vagy vele hogy az vagy te is..


Egyébként most mi miatt ment fel így a pumpa nálatok? Máskor is szoktak posztokat, cikkeket meg mindenfélét hivatkozni. Volt egy történet, erről kérdeztem volna, hogy tetszett, hogy ilyen jelenségek is vannak az életben. Erre választ nem kaptam. Most már legalább tudom, nemcsak én vagyok korlátolt hanem rajtam kívül még 2-3 válaszoló is...

nov. 29. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!