Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha macskák székletbe bele...

Ha macskák székletbe bele szoktak hemperegni?

Figyelt kérdés
Úgy jött haza, hogy tiszta kaka a hátsó része, de ha neki lett volna hasmenése szerintem a háta nem lenne ilyen. Betegnek se tűnik. Kutyánál gyakran láttam ilyet, de cicánál még nem, hogy ilyenbe hemperegjen. Mivel mossam le és hogy, hogy be tudjam engedni? Mert amúgy bejárós. De nem jártam még így hogy fürdetni kelljen, a kádba nem szeretném így berakni.
dec. 4. 21:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert macska, aki amúgy is menekül a fürdéstől, tömény emberi fo* szaga van, nem fogom az akció közben összeszarozni az egész fürdőszobát, de köszi a segítséget.
dec. 4. 21:40
 2/11 A kérdező kommentje:
Neem, sose fürdettem még.
dec. 4. 21:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy szándékosan feküdt volna bele, én azt is el tudom képzelni, hogy valami barom direkt kente össze.

Egyébként tényleg fürdesd meg, ne hordja szét. A kádat utána tudod fertőtleníteni, vagy ha van lavór, vödör, abban is fürdetheted

dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz egy fürdő takarítással, mintha az egész házat járja össze...
dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lefürdettem először vödörben az előszobàban, utána meg még a kádban is átzuhanyoztam. Szerencsére jól viselkedett, de már a hajszárítózás elől nagyon menekült így hagytam. Lefeküdt a helyére és most még ott mossa magát. Sajnos még mindig érzem a szagot, pedig nagyon alaposan átmostam….
dec. 4. 22:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Mármint a cicán érzem még a szagot, nem a kádban….
dec. 4. 22:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Közben itt ott szalmát is láttam a bundájában, valószínűleg bebújt valahova és ott kente össze magát
dec. 4. 22:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mostad? Csak vízzel?

Most próbálj rá figyelni, hogy meleg helyen legyen, törülközővel áttörölni minél többször. Elég nehezen szárad a bundájuk, könnyen megfázhat.

dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Emberi samponnal, mert sajnos nem volt itthon nekem semmi ami kifejezetten cicára való lenne, de alaposan leöblítettem, fertőtlenítőt nem mertem rá, hogy le ne nyalja.

Áttöröltem, betakartam, már alszik.

dec. 4. 23:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Úristen ember (amúgy gratulálok, hogy jelentetted a többi választ. ) legközelebb vegyél neki, remélem legalább baba sampon volt otthon...
dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!