Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy macskát, fehér...

Találtam egy macskát, fehér az ínye és nem nagyon akar enni. Szerintetek leukózis?

Figyelt kérdés

Még kölyök, olyan 6 hónapos lehet ránézésre. Nagyon sovány és sokat nyávog, de inkább nekem, nem pedig magában. Nagyon fehér az ínye neki. Van több macskám, most külön szobában vannak, de még így is félek, hogy ha leukózis, akkor elkapják. De most mit tudtam volna csinálni? Ott nyávogott nekem, hagytam volna kint az út közepén? :(

Délután elviszem orvoshoz, de ha kiderül, hogy tényleg leukózis, ötletem sincs, hogy mi lesz vele.


dec. 12. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, vagy nem. Mindenesetre a leírtak alapján haldoklik...
dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így látom. Nemsoká indulok vele az orvoshoz, hátha tud segíteni rajta. Evett úgy 2 falatot, ivott szintén úgy 2 kortyot és ha simogatom dorombol, de különben csak fekszik ott, ahová letettem.
dec. 12. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a többi oltva van leukozis ellen, akkor igen nehezen kapják el. Ha nincsenek, akkor sem annyira egyszerűen.

A sovány, és fehér az ínye, magában nem jelent leukozist.

(Ha kiderül, hogy az, és amiatt ilyen az állapota, akkor a legjobb, amit tehetsz, az altatás.)

dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, mit mondott a doki?
dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi konkrétat, azt mondta sok minden lehet. Vett vért, csinál tesztet illetve nagyrutint, aztán hátha okosabbak leszünk. Most már különben eszeget kicsit, csak öklendezik néha közben, de a szájában és a torkán nem láttak neki semmit. Mozog is már kicsit. Bízom a legjobbakban.
dec. 13. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicával?
dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kérdésed :)

Kb másnap már szuperül volt. A tesztjei negatívak és nem is talált az orvos semmit nála, csak nagyon alultáplált. Lassan összeengedhetem a többiekkel is.

dec. 20. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!