Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen szeretetet szoktál...

Milyen szeretetet szoktál adni a cicádnak?

Figyelt kérdés

dec. 22. 21:09
A kérdező szavazást indított:
Becézgetem
Hozzábújok
Folyamatosan simogatom
Puszilhatom
Elmondom neki mennyire szeretem
Más
22 szavazat
 1/6 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem szoktam neki mondogatni, hogy szeretem, mert úgysem érti, de a többit mindet. Mondjuk puszilgatás helyett inkább szagolgatom, olyan jó púder illata van😂 Meg mindig kap jutalomfalatot, ha kéri.
dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amilyet kér.

Három macskám van, mindhárom kicsit máshogy fejezi ki és kéri a szeretetet. És hát ők diktálnak.

dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fül, nyak és has simi.
dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szépen szólok hozzá, szemezünk, símogatás, ha igényli.
dec. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kandúr cicám igényli hogy néha gyömöszölve legyen, ha nem jön oda hozzám akkor van hogy csak megsimizem és megyek tovább, de ha oda jön akkor nem lehet levakarni olyankor mindent is simizni kell, puszit is szokott kapni a homlokára, van hogy mondom neki hogy puszi és akkor oda nyomja a fejét a számhoz, én vele is alszom, vagy rajtam vagy mellettem elvan nyúlva és a simire bealszik.


Bezécgetni is szoktam néha meg így néha megjegyzem neki hogy "jaj de szeretlek de állat"


Én juti falatot nem szoktam neki adni, mindig ugyan akkor szoktak lenni a kaja idők, max azt tudom be "jutifalinak" mikor az én kajámból kap egy kicsit.


Lehet fura vagyok de én imádom ezt a macskát, néha ugy kezelem mintha a gyerekem lenne.😂

dec. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó videó a YT-on a macskákról, most néztem meg. Minden tudnivalót bemutat a macsekokról, egy férfi mutatja be, sajnos angolul, de igy is nagyon érthető a magyarázata. Aki szereti a cicákat, annak nagyon hasznos dolgokat mutat be,nem kell érteni mit magyaráz, akinek van cicuja nagyon fogja élvezni.Az a cime: Mit szeretnének a macskák? /cim magyarul van/
ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!