Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy fiatal cicát,...

Találtam egy fiatal cicát, segíteni szeretnék neki de nem fogadhatom be, max etetni tudom. Valaki nem szeretne otthont adni egy aranyos szeretetéhes cicusnak?

Figyelt kérdés

Tehát az út szélén lévő erdőszerűségben találtam, kb fél éves lehet, fiatal cica. Nagyon keservesen nyávog dörgölőzik és elég sovány. Egészségesnek tűnik csak ehes, nagyon bújós szeretetre vágyó cica. Szerintem kitették otthonról vagy lehet hogy mar kóborkent született. Max etetni tudnám, de arra éjjelente hemzseg a kornyek kiscicákra vadászó nyesttektől, rókáktól+az út is közel van ugyhogy felek h elütik. Valaki nem szeretne cicát? (Somogy megye, Kaposvár)

15/L



2017. júl. 28. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add oda csak úgy valakinek, inkább keresd föl a helyi állatvédőket, ők biztos jó gazdát találnak neki
2017. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az elsővel értek egyet, biztosan találnak neki jó gazdát, főleg, hogy még fiatal.:)
2017. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pesten Hallottam macskákkal csoportban próbáld ki. Ott biztos segítenek facebookon. Mindenhol, csak ne a Cicapróban.
2017. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!