Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy "meddő" a macskám?

Lehet hogy "meddő" a macskám?

Figyelt kérdés
A cicám lassan 1 éves lesz és kinti benti.Errefelé sok a kandúr,szóval nagy esély lenne rá hogy vemhes legyen.De egyáltalán nem látom rajta hogy az lenne.Nagyon kötődik hozzám.Talán ez lenne a baj?Jövő héten viszem állatorvoshoz,de addig is kíváncsi vagyok hogy mit válaszoltok.
2010. okt. 22. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj inkább neki, hogy nem fial félévente 7-8 macskát...
2010. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Baaaaaj? :-O Nem hogy örülnél neki...
2010. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kandúrok nem tudják hogy a cica kötődik e hozzád ha elkapják úgy megcsékelik csak úgy recseg.Az viszont lehet hogy nem termékeny, hiszen az állatoknál is előfordul.
2010. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, az állatoknál épp úgy előfordulhat a meddőség, mint az embereknél. Én örültem volna, akkor nem kellett volna ivartalaníttatni. Bár a kandúrunk is műtve lett, ne csavarogjon, verekedjen. Az előző kandúr abba halt bele, hogy nagyon sok sebbel jött haza, és az állatorvos már nem tudta megmenteni. Igaz, hogy egy kisebb tigris méretű lett a mostani, de imádjuk.
2010. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a második kommentelőn jót nevettem :') amúgy nem hinném,hogy lehetséges,de szerintem is inkább örülj neki ha még nem fial,elég sok baj lenne a kiscicákkal :D
2010. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Félévente 7-8, egy ismerősömnek a macskája egyszerre szült 8-9-et az félévente 24 :O Vidd el orvoshoz és ivartalaníttasd inkább :)
2010. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!