Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy tisztafekete macskám....

Van egy tisztafekete macskám. Nem tudom, hogy mien nemű. Hogy állapítsam meg?

Figyelt kérdés
ha háttal fektetem, hogy a hasa van fent, akkor olyan mind ha herezacskója lenne. Vagy ha hátulról megnézem hogyha felemelem a farkát. Nem tudom, hogy így-e van a többi macskáknál azért kérek segítséget. Azn gondolkozom, hogyha hím lenne akkor nagyobb lenne. Tudtok segíteni?
2011. okt. 30. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:
így néz ki: [link]
2011. okt. 30. 19:09
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom ha fiú lenne akkor nagyobb lenne. 1 éves és akkora mind a képen ... [link]
2011. okt. 30. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Most a fejéről küldtél képet, nem tudom hogy erre mit mondjak! :D

Ha olyan mint ha lenne herezacsija akkor nyilván fiú.

Nekem is volt már fiu cicám és nem nőtt hatalmasra.

Egyébként szép cicu.

2011. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy szakértő, de nekm a képek alapján fiúnak tűnik, a busa feje meg a tappancsai nagysága miatt (mondjuk, ha kinti, akkor lehet hogy csak a szőre nagy...)

Nem tudom, fiú cicáknál hogy van, de az én lány cicumnak, ha felemelem a farkát, akkor az ánusza alatt van ugye még egy lyuk :D Az elég sokat elárul :D

2011. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha fiu, és a s.ggén van egy kerek vmi akkor az heréje! :D
2011. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!