Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskámnak...

Mit tegyek ha a macskámnak erős szeparációs szorongása van?

Figyelt kérdés
Nem tudom őt napi 8-9 órán át elfoglalni amíg dolgozom. Az interneten semmi használhatót nem talál az ember a témában. Már arra gondoltam, hogy akkor még egy macskát kellene hozni, de attól is tartok, hogy akkor még rosszabbul lesz, talán féltékenykedni fog, még jobban megzakkan.

jan. 7. 00:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es vagyok. Ha én lennék ebben a helyzetben, akkor azt csinálnám, amit a tanácsok tanácsolnak. Fokozatosan növelném a külön töltött időt, és kellemes környezetet teremtenék a macskának.

A fokozatos, vagy a kellemes környezet kialakítása megértése okoz problémát?

De oké, ez a két tanács alkalmazható az esetedben. És mi van a többivel? Azt értem, hogy a feromon sem vált be, de mi van a interaktív játékkal? Bekapcsolt televízió, zene? Állatorvossal egyeztetve enyhe nyugtató adása?

Illetve, még mindig kérdem, mi az a tanács, amit olvasni szeretnél?

jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mint ahogy eddig is írtam ki lett már próbálva minden. Nem tudom miért olyan nehéz elhinni, hogy nem használ. Az interneten én is tudok keresgélni okos tanácsokat. Valószínű azért van itt a kérdés mert azokkal nem jutottam tovább és már teljesen kétségbe vagyok esve, sőt napról-napra egyre rosszabb a helyzet.
jan. 8. 10:52
 13/15 anonim ***** válasza:
"Illetve, még mindig kérdem, mi az a tanács, amit olvasni szeretnél?"
jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyébként, kedves kérdező, ez ugyanaz a macska?

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__12526372-a-..

jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem vidd a cicát szakemberhez.
febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!