Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik cicaalmot ajánlanátok?

Melyik cicaalmot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
jan. 9. 23:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg Aldi Shah márkájút használunk, de mintha kicsit átengedné a kakiszagot .
jan. 10. 00:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont az aldisat szerettem volna ajánlani, nálunk ez vált be a legjobban, szerintem ez ereszti a szagokat a legkevésbé
jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biolux. Próbáltam mast, de mindig ide tértem vissza.
jan. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a biolux!
jan. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kitana. ***** válasza:
100%

Az Aldis nálam is jól működik. Mondjuk mérsékelten büdöset kakiló nőstény macskám van, azt hallom sok helyről, hogy a hímek sokkal büdösebbet kakilnak, meg mondjuk az se mindegy, mivel eteted, régen kapott néha Whiskast az enyém, ha épp sos kellett kaja és nem volt más, attól olyat kakilt, amitől hányingert lehetett kapni, arra nem hiszem, hogy bármilyen alom bevált volna.

Tigerino-t szoktam még néha rendelni, abból van illatosított is. De ha nagyon büdös, meg lehet próbálni egy eledelváltást is.

jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aldosat jasználom. 2 cica van, abszolúdt nem ereszti a szaggokat.

Bár az is igaz, hogy fedett alom, és naponta tisztítva van.

jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az Aldis Shah jött be legjobban, ha naponta takarítod nem ereszti a szagot, viszont a pisit úgy összeszedi, mint semelyik másik (most azt hagyjuk, ha kifejezetten az alomdoboz falára pisil a cica, az más műfaj.
jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Trigerino Active Carbon. Zooplusról rendelem. 3 macska használja, nincs alomszag, jól csomósodik.

Próbáltam már szupermarketet kacatot, semmire valók.

jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!