Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szabad ilyen helyen állatot...

Szabad ilyen helyen állatot tartani?

Figyelt kérdés
Müszaki vizsgára vittem az autóm, és a váróteremben a kanapén ott nyalta a tökét egy óriási hosszúszőrü macska. A kétszemélyes kanapét teljesen elfoglalta és le sem lehetett mellé ülni, meg minden csupa szőr volt körülötte. Inkább kint a -5 fokban ácsorogtam fél órát.

jan. 11. 12:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szabad
jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szabad. Elég kevés olyan intézmény van, ahol törvényileg tiltva van az állattartás.
jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

Most kajakra egy ártatlan macska zavar egy autó műszakivizsga váróteremben?


Engem az zavar, hogy kb az összes étterem annyira állatbarát, hogy egy két helyen konkrétan a kutya kieszi a szádból a kaját. Az étteremben ugatnak.. az utcán a nagy gazdisok rendre odaengedik a járókelőkhöz a kutyájukat, mintha mindenkinek el kéne viselnie őket. De téged egy ártatlan macska zavar egy autószerelő műhely várótermében, ahol állítólag egy 2 személyes kanapét elfoglal egy macska. :D Bezzeg, ha egy 50 kilós büdös szájú kutya lett volna, az gondolom nem zavart volna, hanem milyen cuki. :D

jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem viccelek, ez egy óriás volt! Legalább 10 kilóra saccolom. Szerintem egy yorkit vagy egy csivavát lenyelne keresztben.
jan. 11. 13:06
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
És nonnan tudod, hogy a tökét nyalta? Megszagoltad ott lent?
jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
5, lehet, hogy a seggét. Nem mindengy? Az egész kanapé csupa szőr volt
jan. 11. 13:14
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötelező odaülni. A cég szolgáltatása a műszaki vizsga, nem pedig a wellness.
jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazán fenséges és gyönyörű macska lehetett, akit nagyon szeretnek azon a helyen.
jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted van ilyen szabály hogy nem lehet nagy macskát tartani egy autószerelő műhelyben?
jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Felőlem tarsanak macskát...mondjuk a szerelőaknában, vagy bárhol máshol. De ne a váróteremben!
jan. 11. 13:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!