Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül a fogászat?

Mennyibe kerül a fogászat?

Figyelt kérdés
Adott egy ivartalan kandur,5 eves,eszik,iszik,ugyanolyan kis boldog. De észre vettem,hogy a felső szemfogának a hegye letört,felhívtam az állatorvosi rendelőt,azt mondták,hogy ezzel pestre kell menni,és gyökér kezelés kell majd,ha egyebkent nincs mas panasz akkor rendben van a cicus,de a fogra bacik mehetnek es majd fajhat a foga,mennyibe kerulhet egy cicanak 1 fogra egy ilyen procedura? Szemelyes tapasztalatokat hallgatnek

#macska #fog #cica #Álllatorvos
jan. 19. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ezt az adott rendelőben kell megkérdezni, ahol végeznék a beavatkozást, ott tudnak egy becsült árat mondani. Egy ilyet van, ahol megcsinálnak 60.000-ért, meg 260.000-ért is.


Mondjuk én előtte elVINNÉM az állatot egy másik állatorvoshoz is, aki meg is VIZSGÁLJA, és nem egyből "Pestre" küld (amúgy ez mit jelent? mert Budapest az egy város, sok-sok rendelővel és kórházzal...).

jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!