Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kis egy szobás lakásban...

Kis egy szobás lakásban macska tartás?

Figyelt kérdés
Több cicám is volt, van tapasztalom macska tartásban. De eddig mindig legalább 2 szobás lakásban éltem. Jelenleg egy kis 1 szobás lakásban lakok és az a kérdésem, hogy van e valakinek tapasztalata abban hogy milyen cicát tartani egy ilyen kis helyen? Terveim szerint sétáltatni is vinném pórázzal, hogy ne legyen ilyen kis helyre bezárva, de nem szeretnék neki rosszat. Szóval véleményre és tapasztalatra lennék kíváncsi.

jan. 19. 12:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig lebeszéltem magam, merthogy 37 nm a lakás. De végül befogadtam egyet és nem bántam meg. Jól érzi magát szerintem ő is. Gondolom karaktertől is függ, hogy egy macska hogy éli meg a benti létet, de szerintem ne tartson vissza a kis lakás méret, főleg ha már tapasztalt vagy cicatartasban.
jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!