Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Használt macskaalmot, illetve...

Használt macskaalmot, illetve az ürülékeket hová rakjátok?

Figyelt kérdés

jan. 20. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Kiviszem a kukába.Most komolyan te mit csinálsz vele??Megeszed??Ezt tényleg meg kellett kérdezned??
jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kukába, mást nem lehet csinálni vele. Ami nem biológiailag lebomló, azt nem szabad lehúzni a wc-n, mert dugulást okozhat és tönkreteszi a lefolyórendszert, mert úgy rárakódik a csövekre, mint a cement. A kakit meg nem fogom külön kirostálni belőle, mert egyrészt gusztustalan, másrészt azon is van valamennyi alom, tehát ugyanúgy nem célszerű lehúzni.
jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben próbálkoztunk lebomló alommal, amit le lehet húzni a vécén, de nem mindegyik cica szerette. Úgyhogy azóta zacskózzuk a cuccot, és amikor valaki megy el itthonról, kiviszi a kukába.
jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Sosem értettem, hogy miért van itt állandóan ilyen kérdés. Ki az a barom, akinek nem egyértelmű ez?
jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Volt itt már ultrazöld környezetvédő pcsa, aki kérdezte, mit lehet csinálni az alommal, mert ő aztán biztosan nem fogja zacskóban (még papírban sem) kidobni, jujj most mi legyen…miközben sima csomósodó almot használt, ami ugye nem kicsit környezetszennyező 😃 a lehúzható szintén nem tetszett neki, mert ő tudja, hogy úgyis el fog dugulni tőle a wc, noha ki se próbálta.

De olyan kérdés is volt, ahol állítólag a kukások pattogtak és kiforgatták a kukákat, hogy van-e bennük macskaalom.

Szóval én nem lepődök meg semmin.

jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
#5 A kukásra emlékszem! :D Legalábbis szerintem ugyanarra gondolunk. Próbálta velünk elhitetni, hogy nem szabad a kukába dobni, mert veszélyes hulladék vagy mi. Mikor írtuk neki, hogy nem az, akkor jött azzal, hogy a kukások átválogatják a szemetet, hogy van e benne macskaalom. Aztán amikor látta, hogy senki nem veszi be, akkor azzal próbálta kimagyarázni, hogy külföldön él, csak elfelejtette írni, és hogy náluk törvény van erre. :D :D :D
jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Na, szerinted hova? Te hova teszed? Az iratmegsemmisítőbe?
jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bezacskózom, bekötöm, és úgy teszem kukába.
jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Becsomagolom papírgalacsinokba, és behajigálom valami macskagyűlölő sötétzöld kertjébe. :D
jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én vettem kutyakakis zacskót, abban gyűjtöm, s viszem a kukába.
jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!