Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem szeretik egymást a...

Miért nem szeretik egymást a macskáim?

Figyelt kérdés
Két másfél éves ivartalan nőstény, tesvérek, együtt nőttek fel. Kiscica korukban sokat játszottak és aludtak együtt, de mára nagyon eltávolodtak egymástól. Alapvetően nem agresszívek, nem bántják egymást, csak elkerülik. Ha az egyik bejön a szobába, akkor a másik gyakran kimegy, és fordítva. Az is ritka, hogy 1 méterre megközelítsék egymást. Engem szeret mindkettő, sokat bújnak/dorombolnak, de csak egyenként. Ha az egyik az ölemben van, akkor a másik a szoba sarkából szúrósan, sértődötten néz.

jan. 21. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
A macskák meg a macskafélék úgy általában alapvetően magányos életmódot folytató állatok. Szóval azért annyira nem meglepől
jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Magányos, territoriális állatok. Az még a jobbik eset, hogy kerülik egymást.
jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki kell játszani őket egymás ellen😀

Ėn ezzel szoktam szórakozni,

jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez náluk természet függő. Az enyémek is ugyanezt csinálják. Az egyikre néha rájön az hogy, oda bújjon a másikhoz, aki azzal a lendülettel megy is arrébb. Azt hiszem bele kell törődnünk, hogy kicsit antiszociálisak :D
jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!