Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A wild freedom nedves macskaka...

A wild freedom nedves macskakajábol melyikek azok a fajták amik pástétom vagy löncshús állagúak?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom leginkább akik rendeltek már sok fajta wild freedom konzerves macskakaját, vagy ha nem is rendelt de biztosan tudja hogy melyik milyen állagú.


Előre is köszi a válaszokat!


jan. 23. 19:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek válaszát, megérte kiírni!
jan. 24. 16:38
 2/2 anonim válasza:

Került fel ugyanez a kérdés két nap különbséggel, nem tudom ugyanaz a kérdező, azért ide is leírom.:) (bár egy nap alatt nem kell elvárni a választ, de fura, hogy azóta sem érkezett semmi)

Úgy tudom mindegyik pástétom állagú, egyik konzerves sem darabos, legalábbis én még nem találkoztam olyannal és nem is preferálom én sem. Nálunk annak a három-négy márkának egyike, amire végül beálltam a cicával, mert jó minőség. De zoopluson mindegyiknél a felhasználók tesznek fel fotókat, hogy hogyan is néz ki, nézegesd majd meg a véleményeknél.:)

Hogy mást is mondjak, illatra véleményem szerint kifejezetten jók, eddig három ízt próbáltam (csirke-borjú, csirke-pulyka és csirke-nyúl), de most rendeltem be pár másikat. A taurin tartalmát emelni kellene mert nem éppen a legjobb, de azon kívül jó táp.:) A borjús szárazabb, a nyuszis kicsit nedvesebb.

márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!