Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicánk 5 napja tűnt el...

A cicánk 5 napja tűnt el maximum mennyi időt adjunk neki a vissza téréshez? Nagyon aranyos volt szinte mindenkihez oda ment.

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 20:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

ez attól függ hogy milyen volt. Ha vmi spéci fajta lehet vki hazavitte azt lakásba tartja, ha nem akkor visszajöhet, de az megint más hogy hím vagy nőstny volt... ha nőstény akkor sztem nagyobb az esélye hogy visszajön , a hímek sokat csajoznak... de az is fontos hogy külyük volt-e, mert ha igen, lehet már megette vmi...(nekem a kiscicámat elkapta egy bagoly...és ez nem vicc) ha felnőtt akkor még visszajöhet


Összességében : nem lehet tudni ennyi adatbólo

2010. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha még kicsi akkor nem sok remény van,ha már felnőtt macska akkor még van remény.Egy rokonom macskája 2hét után tért haza.
2010. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
külyük=kölyök
2010. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
lány cica volt és 1 éves egy átlagos cica volt semmi whiskas ilyesmi nem!
2010. okt. 23. 20:43
 5/23 anonim ***** válasza:

A mi cicánk egyszer 3 nap után jött haza. Kiderült, hogy bement egy garázsba és véletlenül bezárták... még szerencse hogy a 3. napon kinyitották a garázs ajtót, de ilyen alapon bármeddig elmaradhatott volna.


Szóval sosem szabad feladni a reményt...

2010. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mi is megkérdeztük a szomszédokat,ha kertesházban éltek akkor éremes.Egyébként a mienk 1hét múlva tért haza,teljesen lerobbanva,tele kullancsal:-).Ezt nem lehet időhöz kötni,vagy vissza megy,vagy nem.
2010. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2010. okt. 23. 20:58
 8/23 anonim ***** válasza:
az én 2 éves kandúr macskám, egyszer 4 hónap után jött haza. semmi baja nem volt, le se volt fogyva.. máig nem tudjuk merre lehetett. szóval nem kell feladni hamar :D
2010. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
mi ikerházban vagy is kertes házban lakunk a szemkőzdi szomszéd utálja az állatok a Nyafi cicánk kit keresünk ment oda bújkálni lehet meg mérgezte az öreg?
2010. okt. 23. 21:01
 10/23 anonim ***** válasza:

az én cicám is eltűnt,de már öreg volt...

még ne add fel...néz szét a környéken meg a szomszédokat kérdezd meg!

2010. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!