Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicánk 5 napja tűnt el...

A cicánk 5 napja tűnt el maximum mennyi időt adjunk neki a vissza téréshez? Nagyon aranyos volt szinte mindenkihez oda ment.

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 20:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
sajnálom!Mi feladtuk a reményt vettünk egy brit cicát nem szeretem annyira mint Nyafit most is itt sírok
2010. okt. 26. 21:39
 22/23 anonim ***** válasza:
ne mondj ilyet! Miért vettetek másik cicát ha még nem vagy túl az előzőn?:( Én is szeretnék egy kicsit, de várok még 1-2 hetet vele, még most mindenbe csak őt látom... az új cicát meg szeresd, mert kivétel nélkül minden macska csak szeretetet ad, és biztos az újat is megkedveled! Tudom nem vigazs, nekem is maradt itthon még 3 cica, de az én kis manóm más volt... de tudom ha többi cica is szeret és értük is megteszek mindent...
2010. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ez a helyzet, csak kutyussal... elpusztult, most vettünk egy újat, de ő más mint amilyen az előző kutyám volt... hidd el nagyon sajnállak és tudom mit érzel:(:(:(
2010. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!