Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez friss macskafos lehetett...

Ez friss macskafos lehetett vagy tegnapi?

Figyelt kérdés
Találtam egy pokrócba csomagolva olyan macskafost aminek még híg a leve meg szaga van, de ahhoz a pokróchoz tegnap óta nem nyúlt senki hogy beletekerte volna. Lehet tegnapi úgy ha még kicsit se volt száraz? Mert én biztos nem tekertem bele
jan. 31. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az friss volt, ha tegnapi lett volna, akkor beitta volna az anyag a nagyját, a maradék meg rászáradt volna.
jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogy lehetséges? Egész nap nem ürítettek be a macskák bentre ráadásul hogy tudnak a pokróc belsejébbe? Egy időre mentem el csak. De a macska nem tudja összehajtani szerintem
jan. 31. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, de miért számít ennyire, hogy tegnapi, vagy mai? Nem mindegy? Ígyis-úgyis odaszart a macska...
jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak úgy tudod megállapítani, ha diagnosztizálod. Nem kellenek laboratóriumi körülmények, használd az ősi módszert. Mutatóujjaddal mintát veszel belőle és a nyelved hegyére helyezed.

Ha így sem sikerül megállapítanod, akkor közvetlen mintavétel kell amikor a pokrócról nyelved mozgatásával veszed a mintát.


És megtudod, hogy tegnapi a fos.

jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!