Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem fogadna be valaki egy...

Nem fogadna be valaki egy tigris csikos cicát Győrben?

Figyelt kérdés
Nem kicsi már de nem is felnött olyan 6-7 hónapos körüli,tigris csikos,kisfiú.Ugy mentettem meg gyerekek szorakoztak vele az utcán.Csont sovány volt,haza hoztam.Nagyon szelid,elsö naptól kezdve szobatiszta,játékos kedvenc játéka a labda sokáig képes csak azzal játszani.A súlyát már vissza szedte nagyon aranyos és szép.Már nálam van pár hete, raktam ki képeket hátha a gazdája megismeri(mert biztos volt gazdája)de nem jelentkezett érte senki.Én meg nem tarthatom meg ,mert olyan a munkám és sajnálnám egyedül hagyni egész nap.Menhelyre meg nem szivesen vinném.Jó lenne ha valaki befogadná sok szeretett tud adni.Köszönöm h elolvastátok.
2010. okt. 24. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár gazdát nem tudok neki ajánlani, de ha szerzel mellé egy társat, nem fog unatkozni, akár ha egész nap nem vagy otthon. Arra az esetre, ha nem találsz gazdát, de amúgy szereted a cicát, keress neki egy társat. Még ha nem is vagy otthon, boldog élete lesz, hidd el!
2010. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem íróval. A macska nagyon önálló állatka, ha van társa, tutira elvan, tud kivel játszani. Akár egész nap is elvannak, csak ennivaló és víz legyen nekik (meg persze tiszta alom). Szerintem fogadj örökbe mellé egy kis társat :)
2010. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!