Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet olcsón macskának...

Hol lehet olcsón macskának tartozékokat kapni?

Figyelt kérdés
pl. kaparófa meg ilyenek
2010. okt. 24. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon olcsón szeretnél, akkor javaslom a vaterát. Ujjonnan mindnehol bazi drágák a cuccok...
2010. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kaparófát 4000 ft-ért vettem a vaterán. Nem is használták, mert a benti macska kivágyott és le sem tojta. Valamelyik kisebb boltban, lehet hasonló áron kapni, de az ritka. Vaterán tényleg érdemes nézelődni.
2010. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kaparófát csinálhatsz te is neki.


Tálra mondjuk lakás felszerelés, ikea, tesco jobb, én kompótostálat vettem neki az ikeában 99 forint darabja, míg egy macska etetőtál 500 forint.


Alátétet én szintén "emberit vettem" így volt kb. 120 darabja, míg a macskások ilyen 500-1000 forintok voltak.


Csak gondold át mi kell neki, aztán legyél kreatív, hogy mivel helyettesíthető, nem kell feltétlen macskásat venni.

2010. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi saját kezüleg csináltunk kaparófát, kb akkora mint amit a boltban 50 ezer Ft-ért lehet kapni, kijött 6000Ft-ból, bár nem olyan szép, de a macskák tökéletesen eljátszanak vele :) Amúgy meg tényleg vatera, bár itt nem szabad reklámozni :)
2010. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kistálkát pedig 100Ft-os vagy 100Ft-os jellegü boltban vettem neki, rendes macska tál, müanyag, nagyon szép, cicák vannak rajta, 250Ft volt, nagyon olcsón lehet ilyeneket kapni, meg tescoban vagy akármilyen üzletben a müanyag részlegnél.
2010. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Játékok pedig nem kellenek drágák, jó egy régi plüssfigura, egy cipőfüző, egy papírgalacsin, vagy egy csokipapír. Az én macskáim alig várják, hogy megegyem a túrórudit, ledobom nekik az üres papírt és órákig elvannak vele :D Szóval abszolút ne gondolkozz bonyolult dolgokon, szeretik ha vmi zörög, pl csokipapír, ha megunták a játékot, ki lehet dobni, ne heverjen a földön a szemét :) Szeretik a kislabdákat, tökéletesen megfelel egy pingponglabda, a szük helyekre szeretnek bebújni, adhatsz neki vmi csövet amibe beférnek :)
2010. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
a macsihoz bluetooth kihangosítót tudok olcsón szerezni.
2010. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!