Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék hipoallergén macskát...

Szeretnék hipoallergén macskát venni. Képben vagyok a témában a fajtákat illetően, de azzal szembesültem, hogy itthon nagyon kevés macskatenyésztő van. Ismertek tenyésztőket?

Figyelt kérdés
Tud valaki olyan macskatenyésztőt, ahol nem csak 1-2 fajta (speciális) macska van, és nem csak 5-7 egyed?

febr. 16. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Miért kell neked, hogy többet tenyésszen?
febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi emögött az elgondolásod?
febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak elszomorodtam, hogy itthon rettentő kevés macskatenyésztő van, és valószínű, azoknak is szájról szájra terjed csak a neve, elérhetősége. Ami a neten található, ott néhány nagyjából szokásos fajta macska van, azok is régi hirdetések.. De, arra már rájöttem, hogy egy tenyésztő nem fog két vagy három fajtájú macskát tenyészteni. Egyet kell ismernie és tenyésztenie, ezt aláírom. De ha én Jávai macskát vagy Devon Rex-et keresek, vagy épp Balinézt... le kell adnom a nevem, és várnom 2-3 évet, mint régen a kocsira? Lehet.
febr. 17. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, lehet... De megfelelő helyen, gazdiknál keresve biztosan ráakadsz a megfelelő tenyésztőre.


Macskás dolgokban nem vagyok jártas, de szokott lenni valami macskaexpo/kiállítás, ott biztosan sok információt tudnál gyűjteni, akár helyben találkozni a tenyésztőkkel.

febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm, ez nem is rossz ötlet, köszönöm!
febr. 18. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!