Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen típusú cicabútor a...

Milyen típusú cicabútor a legjobb a cicáknak?

Figyelt kérdés
2008. jan. 8. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
andante
2008. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2%
Küszöb??? Attól függ mennyi zséd van rá. A cicát vidd ele a cicabútorboltba és mondd meg neki nyávogjon egyet arra, amelyik a legjobban bejön neki. Mijaúú
2008. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon viccesek az előttem szólók.Aki szereti a cicáját az szeretne neki kedvezni.Én is vettem az enyémnek és nagy öröm ha látom hogy játszik rajta,és nagyon tetszik neki.Attól függ hogy milyen árkategóriában gondolkodsz.A cicahaz.hu-n jók vannak.Nem muszáj onnan rendelni de támpontot adhat hogy milyenek vannak és mennyiért.Én nagyon örülök hogy megvettem a cicámnak!
2008. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam ilyen szerencsés... 2 cicám van, vettem nekik bútort. Az egyiket egyáltalán nem érdekelte, a másik az első időszakban foglalkozott vele 1-2 hétig, azóta rá sem néz :(
2008. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-2 hónapig csak figyeltem a cicámat, hogy milyen játékot kedvel, hogy szeret játszatni, hol szeret aludni és miért. Végül nem vettem neki cicabútort, mert beleszokott a fotelbe és imádja, és azt a játékot szeretni, ha az ajtó alá befötörhet, ha azt látja, hogy a másik oldalon mozog valami. :-) Ha lesz pénzem venni neki valamit, akkor olyat vennék, amin magasra fel tud menni, mert azt mind imádja. Ott nyugodtan szemmel tarthatja a területét :-) és a magasban nem zavarja senki.
2008. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Én vettem a macskámnak egy kétrészes cicabútort,nagyon ritkán játszik vele.Az vált be a legjobban,hogy átrendeztem,úgy a szobát,hogy tud ugrálni,két fotelen át,két ágyon+asztal alsó peremén (tetejére nem mehet),úgy hogy nem ver le semmit.Na ezt imádja!Az ide-oda ugrálástól,pörög mint a ringlispil,és nagyon boldog,hogy így mozoghat.
2008. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!