Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki ismeri? Állítólag létezik...

Ki ismeri? Állítólag létezik egy sprayszerű készítmény, aminek használatával távol tudjuk tartani a cicát, hogy ne oda pisiljen.

Figyelt kérdés
Ha van valaki, aki használt már ilyet kérem írja meg tapasztalatát, véleményét, hogy hatásos volt e, bevált-e? Abszolút szobatiszta cicám mostanság "megkergült". Különböző helyekre vizel, ha éppen látom, hogy készülődik "rátapsolok" és akkor rögtön bemegy az alomra. De van amikor sunyin csinálja és akkor már csak a végterméket /csak pisi/ látom. Az almot rendszeresen, minden használat után takarítom, tehát higiéniai ok kizárva. Nincs mellőzve, ő a 4 tagú család kedvence, simogatás, játszás rendszeresen.
2010. okt. 25. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Létezik ilyen spray, minden hipermarketben lehet kapni kb 500 Ft. Nekem bevált, de lakásba való használatra nem javaslom, mert elég erős szaga van ( ez tartja távolt a cicát attól a helytől ahová pisilni akar).

2010. okt. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ő a kedvenc... persze, a kisnagysád el van kényeztetve, és valamin bepipult, amiről azt gondolja neki az jár.


tiltakozik vmi miatt.

2010. okt. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is vettem ilyen spray-t, azért, hogy a lelógó szobanövénylevelektől távol tartsam. Nem igazán vált be. Megnéztem, mi van benne: narancsolaj és ioncserélt víz.

Az egyik könyv szerint a Vick VapoRub hatásos távoltartó kence még, de azt nem próbáltam.

2010. okt. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A narancsos spray-t én is vettem, hogy a felfújható medencét ne nyírja ki. Körbefújtam, megszagolgatta. Szerintem semmit nem ér.
2010. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek! Így legalább célirányosan tudom keresni a termékeket, kipróbálom őket hátha az én macsekomnál beválik. (Remélem ő nem olvassa a válaszokat, hogy aztán direkt ellenálljon<<<< :)) bocsi, de kikívánkozott belőlem)!

És mégis mennyi ideig kell használni ezeket? Elég egyszer-kétszer és akkor már tudatosulni fog nála, hogy oda NEM szabad? Vagy akiknél ez nem vált be, milyen alternatívát választottak, ami hatásos lett? Meddig büntet még a "kispisis"??!!

2010. okt. 25. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
gázspray szerintem távoltartaná...
2010. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cheyene válasza:

Mi már használtunk kb 10 félét, egyik sem használt, büdös ha jól emlékszem csak egy volt ezek közül, és azzal is gond volt, hogy be kellett volna fujjam vele az egész lakást hogy ne pisiljen a cica igy minden nap másikat kellett volna venni. Ráadásul csak 24 óráig hat elméletileg...gyakorlatilag meg egy percig sem....


Ha a cica kandur, akkor az területjelölés lehet. Az állatorvos nekünk ezer dolgot tanácsolt, és egyik sem használt, aztán azt mondta nem tud vele mit tenni, mert a lány cica miatt csinálja.


Ha nem ezért csinálja akko rmeg betegség lehet, nézesd meg dokival.

2010. nov. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!