Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi esély van rá hogy ez...

Mennyi esély van rá hogy ez egy vadmacska kölyök?

Figyelt kérdés

Még télen a pajtában lekölykedzett egy cirmos kóbor anyamacska, majd egy pár héttel később elvitte kicsinyeit kivéve ezt az egyet. Ezt valamiért ott hagyta.

Napokon keresztül keservesen nyávogott, de nem tudtam megfogni mert nagyon vad volt.

Kb a negyedik napon sikerült elkapnom mert addigra már annyira le volt gyengülve hogy nem tudott elszaladni.


Bevittem a meleg szobába, adtam neki macska tejpótlót így mára már nagyon szépen rendbe jött.


Viszont ahogy nézegetem nekem nagyon gyanús a kinézete. Olyan mint ha vadmacska lenne.


Lehetséges hogy vadmacska kölyök?



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


febr. 25. 15:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez egy vadmacska.
Nem, ez egy sima házimacska.
29 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak is vadmacska ősei, szerintem ő egy cuki kis cirmos. Tavaly találtam egy kiscicát kidobva, azóta gazdinál van, ő is így nézett ki, a szokásosnál hosszabb volt a szőre.
febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek is akár vadmacska ősei, nagyon sok hibrid van ma már, de nagyrészt biztosan házi. A vad természet meg a szocializációtól függ, ha nem szokott kézhez és még az anyja is magára hagyta, persze, hogy vad lesz, függetlenül a fajtájától.
febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Grimfox ***** válasza:
100%

Inkább valami rcesszív hosszúszőrű gén lehet a ludas. Felnőtt korában majd kiderül.

Azt kellene megtudni, hogy a környéketeken él a vadmacska. A vadmacska erősen erdei állat, erdős dombok, hegyek között szeret lakni. A kisebb erdők nem megfelelők a számára. Ha a környéketeken van nagy erdőség, akkor van esély a kereszteződésre.

febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cirmos valami jobb felmenővel. De nagyon szép :)
febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vadmacska farkincája vége mindig fekete és tompa, nem csúcsos, mint a sima cicának. Ez a fotón annyira nem látszik.

Viszont a fekete karikái megvannak, simán lehet, hogy vadmacska apu egy cirmossal kötött házasságot.

febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy van benne vadmacska gén, nagyon szép cicus :)
febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne, de anyu valszeg házi, apu meg lehet vadcica
febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gabor49 ***** válasza:
71%
szerintem sima házicica de nagyon ari
febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
71%
Szép kis házicica.
febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!