Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának jó féreghajtó, ami...

Macskának jó féreghajtó, ami nem tabletta?

Figyelt kérdés

Több cicánk közül az egyik elég vad és traumatizált, neki nagyon nehéz beadni a féreghajtó tablettát, mert ha nem úgy nyúlunk hozzá, hogy teljesen tudja, mit akarunk, már karmolni próbál.

Próbálkoztunk ferdocat géllel, de az nem csak, hogy drága volt, de még meg se akarták enni...

Van olyan opció, ami nektek bevált és nem tabletta?


márc. 3. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem erőszakkal kell lenyomni a torkán. Porrá kell törni és belerakni/belekeverni valamibe, amit szeret. Észre se fogja venni.
márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Spot-ont rá tudnátok tenni? Mert abból létezik olyan, ami féreghajtó és bolhairtó is egyben. Mondjuk az sem olcsó...
márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát elég sok tapasztalatom van macskákkal, sajnos a kajába rejtés a többségüknél nem működik. Itt sem. Kiszagolja, hogy valami van benne, és csak azért sem eszi meg.


Spot-ont simán, bolha meg kullancs ellen is spot-ont kap, nem tudtam, hogy van belőle féreghajtó is! :O Neked bevált ez, vagy csak hallottál róla?

márc. 3. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Porrá törve, tasakos nedves kajában tedd elé.
márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk bevált. Mondjuk mi pont bolhára kerestünk ütősebb cuccot, mert az orvos bolhanyál allergiára gyanakodott. (Szerencsétlen jószág már véresre vakarta magát előtte).
márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én állatorvossal adattam be annál a cicámnál, akinél nagyon problémás volt a gyógyszerbeadás.
márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

El kell vinni dokihoz, ő beadja.


Az ételbe törés semmit nem ér :D, amúgy.

márc. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7, miért is?
márc. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Hidd el, macskafüggő. Nekem sok cicám volt életemben, sok gyógyszert adtam be és mindegyiknél más működött.
márc. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!